Czerpiąc radość ze smutku

Zawsze mówimy: jutro spróbuję, jutro to zmienię, od jutra zacznę, jutro będzie inaczej, od jutra będę inny – lepszy. Tymczasem JUTRO nas zaskakuje i się nie zjawia, dając nam za to DZIŚ, które bierze nasze sprawy w swoje ręce i bez porozumienia z nami zmienia nasze życie.
*
Ostatni miesiąc wywrócił moje życie do góry nogami. Od A do Z wszystko jest inne. Jestem gdzie indziej, co innego robię, czuję, widzę, myślę… Czego innego chcę. Wszystko jest inne niż dotychczas.  Jakbym miała nadać cechy tej INNOŚCI w moim życiu, powiedziałabym, że jest… SPOKOJNA i OSTROŻNA.
Teraz prowadzi mnie droga przepełniona znakami niewidzialnymi dla oczu, a wyczuwalnymi przez duszę.

A dziś?
Poruszam świat, aby stał się miejscem, w którym chcę być.Niemota gestów potrafi więcej, niż pieśń słodyczy całego alfabetu...
          
                                                                                              - JA
                                                                                            

Share on Google Plus

About Caroline Flower

O samej sobie w słowach kilku? Proszę: Muzyk, dziennikarka, podróżniczka i blogerka. Z zawodu marketingowiec. Niedoszły terapeuta. Kocham czytać treści nieprzecietne, uwielbiam czarny humor i gotowanie. Nagrywam płytę, piszę książkę i wiersze. Maluję, rysuję, kolekcjonuję znaczki, pieniądze i korki od wina. Wartość i radość odnajduję w rzeczach prostych. Lubię historie ludzi i miejsc. Wierzę w duszę i jej zjawiskowość. Mam bzika na punkcie mopsów. Chcesz wiedzieć więcej? Zakładka O MNIE.

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Post, który podbił serca moich czytelników! Przeczytaj:

O psie, który utknął na granicy

Mówi się, że nie tylko właściciel wybiera psa, ale także pies wybiera właściciela. Nie wiem jak było w naszym wypadku, ale z pewnością wied...